Grąžinimo sąlygos

Garantijos ir grąžinimas

Prekėms įsigytoms internetu, įstatymai numato 7 d. grąžinimo laikotarpį tuo atveju jei produktai nebuvo panaudoti ir jų įpakavimas nėra pažeistas. Prekės pagal norą pakeičiamos į kitas panašios vertės prekes arba grąžinami pinigai. Siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas. Nepamirškite mus informuoti apie grąžinamą prekę el. paštu ir nurodyti savo užsakymo numerį.


⦁ Prekių keitimas. Jei norėsite keisti į kitą prekę - Jums reikės susisiekti su mumis el. paštu info@kitokiamintis.lt arba paskambinti tel.: +370 61277017 ir grąžinti mums nepakitusios išvaizdos, komplektacijos, bei originalioje pakuotėje netinkančią prekę. Gavę prekę įvertinsime ar ji nepakitusi ir išsiųsime naują. Kainų skirtumą jei reiks ir siuntimo išlaidas - prašysime padengti pavedimu, pagal naują sąskaitą faktūrą.


 Prekių ir pinigų grąžinimas. Jei norėsite prekę grąžinti Jums reikės susisiekti su mumis el. paštu: info@kitokiamintis.lt arba tel.:+370 612 77017 ir grąžinti mums prekę toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Grąžinama prekė turi būti pilnai sukomplektuota. Už prekės supakavimą atsakote Jūs. Gavę prekę įvertinsime ar jos prekinė išvaizda nepakitusi ir jei viskas tvarkoje 1-5 d.d. laikotarpyje grąžinsime Jums pinigus. Prekes grąžinate Jūs savo transportu, taip pat, jei pageidausite, mes už Jus iškviesime ir kurjerį (ši paslauga Jums kainuos 4 EUR, t.y. Jums 4 EUR bus grąžinama mažesnė pinigų suma).